Märjamaa valla kaasav eelarve

MTÜ Vigala Külade Ümarlaud esitas kaasava eelarve projektiks Vana-Vigala staadioni välijõusaali.

Eesmärgiks on rajada Vana-Vigala külas asuvale Vana-Vigala staadionile välijõusaal – treeningkompleks ja korrastada olemasolev kaugushüppe kast ning kuulitõuke plats. Ettepaneku elluviimine  parandab oluliselt Vana-Vigala Põhikooli, Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli ning piirkonna elanike  sportimisvõimalusi. Välijõusaal-treeningkompleks võimaldab korraldada ühiseid spordipäevasid nii koolidele  kui Vigala piirkonna küladele,  Poti laada  raames saab läbi viia ka sportlikke  ettevõtmisi ning samuti rikastab see suviste laagrite ja kokkutulekute korraldamist.

Treeningkompleks sisaldab: võimlemisrõngad, lõuatõmbekangid, rippumispuud, ronimisköis, 45-kraadine redel, horisontaalne redel, vertikaalne redel, kaldpink,  astmed, rööbaspuud, poksirõngad.

Kompleks on mõeldud nii sportlastele kui ka harrastajatele, kes soovivad parandada oma füüsist ning teha jõutrenni  välitingimustes.  Välijõusaal sobib suurepäraselt täiskasvanud elanikkonna ja laste rehabilitatsiooniks, tervisespordiks ja koolispordiks.

Teeme koos kogukonna heaks, hääleta sinagi!

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *